Registrace

Registrační poplatky

  Včasná registrace
do 17.3. 2019
Pozdní registrace
od 18.3. 2019
Lékař 1700 Kč / 68 EUR* 2000 Kč / 80 EUR*
Sestra / Nelékařský pracovník 900 Kč / 36 EUR* 1000 Kč / 40 EUR*

*Registrační poplatek v Kč platí pro účastníky z České republiky. Registrační poplatek pro slovenské lékaře, sestry a nelékařské pracovníky je uvedený v EUR. V případě zájmu o platbu bankovním převodem v EUR prosím napište tento požadavek do poznámky v registračním formuláři a vyčkejte na další instrukce sekretariátu. Vaše registrace bude změněna na položky s EUR cenou a zasláno speciální číslo účtu pro platbu.

Upozornění:

Platbu za registrační poplatek je třeba uhradit ve stanoveném termínu pro včasnou a pozdní registraci. V případě, že platba nebude obdržena ve stanoveném termínu, bude Váš registrační poplatek automaticky navýšen.

 

Registrační poplatek pro lékaře, sestry i nelékařské pracovníky zahrnuje:
  • vstup na odborná jednání po celou dobu sympozia (23. 5. a 24. 5. 2019)
  • vstup na doprovodnou výstavu
  • kávové přestávky
  • oběd


Vstupenka na Společenský večer není zahrnuta v registračním poplatku.

Cena za Společenský večer je 300 Kč/ 12 EUR*

Všechny výše uvedené ceny zahrnují 21% DPH.

 

On-line registrační formulář

 

V případě zájmu o registraci je nutné vyplnit Formulář pro osobní údaje a následně pokračovat ve výběru příslušného registračního poplatku. V průběhu registrace Vám bude na emailovou adresu zasláno automaticky vygenerované heslo. Heslo je totožné pro všechny dostupné online formuláře (registrace a ubytování), ale také pro on-line platební systém (viz. Platební podmínky).

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude do tří pracovních dnů zasláno emailem potvrzení spolu s informacemi pro provedení platby.

Online registrace bude uzavřena 23. května 2019. Po tomto datu bude možná pouze registrace na místě u registrační přepážky.

V případě skupinové registrace (10 účastníků a více) kontaktujte sekretariát sympozia emailem: sot2019@guarant.cz .

 

Platební podmínky

Registrační poplatek spolu s ostatními platbami je nutné uhradit v Kč nebo EUR v plné výši před začátkem sympozia, a to bankovním převodem nebo platební kartou.

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pracovních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 9. května 2019. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

 

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

 

Zrušení registrace

Sekretariát sympozia musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem sot2019@guarant.cz nebo faxem +420 284 001 448. Zrušení po telefonu nebude akceptováno.

Po zrušení registrace budou uplatňovány následující storno podmínky:

Termín zrušení registrace Storno poplatek
do 24. března 2019 bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč
25. března – 24. duben 2019 50 % registračního poplatku
od 25. dubna 2019 100 % registračního poplatku

V případě změny registrace/ubytování/vratky vzniklé pochybením účastníka si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek.