Místo konání SOT 2017 Mikulov

Hotel Galant ****

Adresa: 

Mlýnská 732/2
692 01 Mikulov

Hotel Galant je hotelový komplex, který se rozkládá na 8000 metrech čtverečních, jen několik kroků od historického srdce Mikulova, přímo pod Svatým kopečkem, na který je výhled nejen z hotelové terasy, ale i celé řady pokojů.

Hotel nabízí ubytování v celkem 133 apartmánech a pokojích a společně s vlastním kongresovým centrem, kterým disponuje, poskytuje zázemí jak individuálním návštěvníkům Moravy, tak i pořada­telům konferencí a kongresů. V rámci vlastního kongresového centra nabízí kompletní služby a to až do kapacity 500 osob, pro menší setkání je k dispozici dalších 9 salónků s kapacitou od 10 do 120 osob.

Dopravní spojení

Příjezd autem od Brna

Pojedete směr Mikulov ,Vídeň po silnici č.E461. Po příjezdu do Mikulova jeďte stále po této silnici (28.října) cca 1 km až ke křižovatce, kde po levé straně uvidíte supermarket BILLA. Před supermarketem odbočte vlevo do ulice Republikánské obrany.
Po 200m jeďte stále po hlavní silnici (uděláte takové esíčko doprava a hned opět doleva a vjedete do ulice Piaristů). Po cca 300 metrech na křižovatce stále rovně do kopce.
Po 150 metrech jste u náměstí a pojedete stále po hlavní silnici (vpravo). Po 200 metrech se dáte vlevo (jinam to nejde) do ulice Koněvova a po 200m přijde rozdvojení.
Jeďte vlevo do ulice Česká a po 100 metrech uvidíte po pravé straně náš hotel. Zde již můžete zaparkovat. Vstup je za rohem z ulice Mlýnská, kde je také možnost parkování a i vjezd na parkoviště pro ubytované hosty.

Z nádraží

Z vlakového nádraží se dejte ulicí Větrná, pokračujte cca 500 m, poté odbočte doleva (ulice Pod Strání), dále zahněte první ulicí doprava (ulice Nová), kterou pokračujte cca 450 m. Na první křižovatce odbočte doprava a pokračujte ulicí U Staré brány, poté odbočte na Brněnskou ulici, projdete kolem náměstí a odbočíte mírně doprava (ulice Česká). Po 150m odbočte doleva do ulice Mlýnská, kde se nachází hotel Galant.